Aliuminės žaliuzės

Aliuminės žaliuzės –  tai tradicinis, klasikinis langų uždengimo būdas. Aliuminio tipo žaliuzės itin universalus pasirinkimas, puikiai tinkantis, bet kokio tipo ir formų langams uždengti. Žaliuzėmis itin patogu ir paprasta reguliuoti šviesą patalpoje, puikiai suderinamos su užuolaidomis.

Aliuminės žaliuzės gali būti tvirtinamos prie daugelio paviršių: stiklo, prie sienos, prie durų, ant lubų. Tvirtinant prie stiklo paketo langų, tiesiai ant lango rėmo ir išlaiko savo formą, bet kokioje lango varčios pozicijoje. Žaliuzės langams yra padengtos specialia antistatine, neblunkančia danga, todėl yra itin ilgaamžės ir kokybiškos.

 

TECHNINIAI PARAMETRAI:

Valdymo mechanizmas: reguliavimas patogus ir paprastas. Virvelės pagalba fiksuojamos pageidaujamame aukštyje, paverčiamos į priekį ar atgal tiek, priklausomai nuo norima įsileisti šviesos į patalpą. Galimas tiek rankinis, tiek elektronine pavara – priklausomai nuo poreikių.

Tvirtinimas: tvirtinimas labai universalus, galima būti tvirtinamos tiek prie stiklo, tiek prie sienos, prie durų ar lubų.

Medžiagiškumas: žaliuzės gaminamos iš skirtingų aliuminio pločių juostų – 16mm ar 25mm, priklausomai nuo to ant kokio dydžio lango plotą norima dengti.

Komplekte rasite: juostelės, virvelės sutvirtinimui, karnizas, valdymo mechanizmas.

Spalvos: Spalvų pasirinkimas itin platus.

 

KAINA: nuo 17 Eur/vnt