Roletai nuo saulės ir karščio

Roletų nuo saulės ir karščio galite įsigyti trijų tipų:

 

Permatomi roletai nuo saulės ir karščio SCREEN – sukurti tam, kad eliminuotų akinančios dienos šviesos, saulės spindulius ir sukurtų komfortišką aplinką darbui ar poilsiui. Roletai nuo saulės ir karščio su SCREEN tipo audiniu pašalina aktyvius šviesos spindulius nuo kompiuteriu ekranų, efektyviai sumažina šilumą patalpose ir visai tai atlieka neatimdami galimybės stebėti kas vyksta už lango. Renkantis SCREEN tipo roletus nuo saulės ir karšio, galima rinktis skirtingo tankumo tinklelius, kurie gali būti 1%, 3%, 5% .  Renkantis roletus patalpoms, kur labai daug saulės – rekomenduojame rinktis 1% ar 3% tankumo roletus, kitoms patalpoms, gali būti ir retesni. Roletai pagaminti iš SCREEN tipo audinio, neblunka, yra itin tvirtas, atsparus drėgmei,

Permatomi roletai nuo saulės ir karščio GLASGARD – sukurti tam, kad sumažintų patalpose  šilumą, kurią įtakoja patekę karštos saulės spinduliai bei sumažintų atspindžius. GLASGARD tipo roletai nuo saulės ir karščio gaminami iš šviesą atspindinčios plevelės, kuri net iki 90% sumažina patalpos įkaitinimą. Taip pat šių roletų unikali savybė ta, kad jie dienos metu leidžia matyti, kas vyskta išorėje, tačiau maksimaliai tonuoja ir nepraleidžia vaizdo iš išorės į vidų. GLASGARD tipo roletus rekomenduojama rinktis tuomet, kai norite komfortiškai dirbti kompiuteriu, ar ilsėtis žiūrėdami televizorių, kai norima įsileisti natūralią dienos šviesą į patalpas, tačiau taip pat tikimasi efektyviai kontroliuoti saulės poveikį patalpoms.

 

Roletai nuo karščio ir saulės BLACKOUT – tobulas sprendimas, žmonėms norintiems pagerinti miego kokybę bei jaunoms šeimoms su vaikais, kai yra būtina kokybiškai užtemdyti patalpas dienos metu. Roletai BLACKOUT, jų  išorinė audinio pusė, padengtas specialia medžiaga nepraleidžiančia šviesos.

 

Kaina: nuo 28 Eur/m²