Vertikalios žaliuzės

Apie produktą

VERTIKALIOS ŽALIUZĖS – patogus, greitas ir ekonomiškas langų apdengimo būdas. Dažnu atveju naudojamas ne tik langų uždengimui, bet ir patalpų atskyrimui. Vertikalios žaliuzės itin ekonomiškas sprendimas, kai reikia apdengti didelius plotus, taip pat puikiai tinka ant įvairiausių formų ir tipų langų. Vertikalios žaliuzės jaukiai pritemdo patalpą apsaugodamos ją nuo tiesioginių saulės spindulių. Itin dažnas pasirinkimas biuruose, mokymo ar gydymo įstaigose. Patalpose, kuriose dažnai dirbama kompiuteriu rekomenduojamos vertikalios žaliuzės padengtos aliuminiu. Būtent šios žaliuzės dar labiau sulaiko tiesioginius saulės spindulius ir taip suteikia daugiau komforto darbo vietoje. Vertikalios žaliuzės neabejotinai stilingai atrodys ir namų erdvėse, ilgos solidžios iki žemės juostos, galinčios pasisukti 360 laipsniu kampu, apdovanos patalpą skirtingais spindulių piešiniais ir taip suteiks išskirtinio žavesio ir jaukumo.

 

TECHNINIAI PARAMETRAI:

Valdymo mechanizmas: žaliuzės gali būti valdomos ranka, su virvelėmis arba automatizuotai.

Tvirtinimas: vertikalios žaliuzės tvirtinamos prie lango, durų ar sienos, lubų, dedama sistema su bėgeliu, kuri leidžia pakabinti vientisą žaliuzę net iki 3,5 m ilgio.

Medžiagiškumas: itin lengvai prižiūrimas audinys, impregnuoti audiniai.

Komplekte rasite: viršutinis profilis – karnizas, valdymo mechanizmas – virvelės ir grandinėlės, medžiaginės juostos, juostų pakabėliai ir svareliai.

Spalvos: Spalvų pasirinkimas itin platus.