Aliuminės konstrukcijos

balkonų stiklinimas

Apie produktą

ALIUMININĖS KONSTRUKCIJOS – tai itin šiuolaikiškas ir modernus balkonų stiklinimo būdas. Aliumininės konstrukcijos ypatingai populiarios ne tik dėl savo grakštumo, estetinės išvaizdos, bet ir dėl funkcionalumo bei praktiškumo. Pagrindinis privalumas renkantis aliumininės konstrukcijos balkonų stiklinimą, tai net 7 kartus tvirtesnis profilis lyginant su mediniais ar plastikiniais rėmais. Aliumininės konstrukcijos yra ilgaamžės,  jos nesideformuoja, nes aliuminis yra atsparus termo pokyčiams. Todėl pasirinkę aliumininius rėmus savo balkonui, užtsitikrinsite tvirtumą, kokybę ir ilgalaikį naudojimą.

 

Balkonų stiklinimas galimas: DUO arba TRIO KONSTRUKCIJOS 

 

DUO aliuminio konstrukcijos – tai dviejų bėgelių lango konstrukcija, kuri gali turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Sistemos staktų profilių gylis – 60 mm, o varčių – 22mm. Tai labai grakščios ir lengvos formos. Todėl pasirinkus šį balkonų stiklinimo būdą, užtikrinsite elegantišką ir estetišką vaizdą.

 

TRIO aliuminio konstrukcijos – trijų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti 3 arba 6 – iasis varstomas lango dalis. Sistemos staktų profilių gylis 90 mm, todėl dažniau pasirenkamas ir rekomenduojamas platesniems balkonams. Trio sistema, taip pat grakšti, lengva, pasirinkus tokį balkono stiklinimo būdą,  užsitikrinsite funkcionalumą ir estetišką išvaizdą.