Plisuotos žaliuzės

Apie produktą

PLISUOTOS ŽALIUZĖS – tai itin praktiškas ir funkcionalus langų uždengimo būdas. Plisuotos žaliuzės šiuo metu yra vienas populiariausių sprendimų. Plisuotos žaliuzės montuojamas be papildomų šniūrelių, todėl yra visiškai saugos vaikams. Armonikos principu sujungtas audinys puikiai atlieka BLACKOUT funkciją, paprastai tvirtinamas prie lango, gali būti pakeliamas tiek iš apačios, tiek iš viršaus. Geras ir dažnai naudojamas sprendimas balkonuose, kai norisi privatumo, tačiau siekiama neprarasti ir dienos šviesos bei vaizdo per langą. Dar vienas privalumas, būtent šias žaliuzes labai lengva pritaikyti BET KOKIO TIPO LANGAMS: apvaliems, stoglangiams, trikampiams, arkos formos, žiemos sodams ir kita.

 

TECHNINIAI PARAMETRAI:

Valdymo mechanizmas: gali būti valdomos viena kryptimi arba keliomis kryptimis. Vienkryptis žaliuzės valdymas – žaliuzės gali būti pakeliama iš viršaus ar iš apačios bei užfiksuojamos norimame aukštyje. Keliakryptis valdymas – leidžia uždengti bet kurį lango fragmentą.

Tvirtinimas: plisuotos žaliuzės tvirtinamos tiesiai prie stiklajuosčių, dėka ir viršuje ir apačioje tvirtinamų profilių išlaikoma stabili padėtis, bet kuriame lango fragmente. Viena kryptimi valdomos žaliuzių profilis tvirtinamas  arba apačioje, arba viršuje, o specialios formą padedančios išlaikyti juostelės tvirtinamos prie stiklajuosčių. Toks tvirtinimas itin patogus ir nepažeidžia lango rėmo.

Medžiagiškumas: Plisuotas audinys, pasirenkama iš mūsų katalogo.

Komplekte rasite: plisuotas audinys pasirinktinai, viršutinis arba apatinis profilis, valdymo įrenginys su rankenėle.

Spalvos: Spalvų pasirinkimas itin platus.