Plastikiniai langai

vokiški langai

PLASTIKINIAI LANGAI – ne tik būtinas kiekvieno individualaus namo ar buto elementas, tačiau ir svarbi interjero ir eksterjero detalė. Mes galime užtikrinti gausų spalvų, formų ir dydžių pasirinkimą ir taip išpildyti bet kokį personalizuotą poreikį.

Prekiaujame itin kokybiškais ir gerai visoje Europoje žinomais plastikiniais langais – vokiečių gamintojų, kurie pasižymi aukšta termo ir garso izoliacija, presiziškumu, naudojimosi patogumu. Plastikiniai langai vokiečių gamintojų užtikrins ilgaamžiskumą ir nepriekaištingą kokybę. Galima rinktis: ALUPLAST, KOMMERLING 88, KOMERLING 76, INTERTEC plastikinius langus. Segienia AUBI apkaustus ir daugiau nei 30+ rėmo spalvų.

 

LANGŲ SAVYBĖS, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis plastikinius langus:

TERMOIZOLIACIJA – ypatingai svarbus momentas, galvojant apie šildymo kaštų sutaupymą. Plastikiniai langai apie 30% geriau sulaiko šilumą, nei seni mediniai. Todėl plastikiniai langai tikrai efektyvus ir teisingas sprendimas, ne tik galvojant apie šiltesnius namus, bet ir siekiant sutaupyti.

GARSOIZOLIACIJA – plastikiniai langai efektyviai sumažina pašalinių garsų patekimą į patalpą. Ir tiesiogiai koreliuoja su termoizoliacinėmis savybėmis, kuo aukštesnis termo rodiklis, tuo atitinkamai geresnė garso izoliacija. Siekiant kuo geresnio rezultato, rekomenduojama plastikinius langus rinktis su specialiu stiklo paketu, kuris 30% pagerins termo ir garso rodiklius. O jūs galėsite mėgautis tyla, ramybe ir šiluma savo jaukiuose namuose.

SAUGUMAS – plastikinių langų saugumą nulemia konstrukcijos patvarumas, varčios furnitūros ir staktos patikimi sujungimai, bei specialiai saugumui sustiprinti sukurti apkaustai. Taip pat naudojami trijų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai. Kompleksiškas ir individualus požiūris renkantis plastikinius langus leis užtikrinti aukštą visų svarbiausių parametrų įgyvendinimą, įskaitant ir saugumą.

PATOGUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS – plastikinius langus labai lengva prižiūrėti, langai paprastai valomi, paprastai naudojami. Pagrindinis privalumas – plastikiniai langai atsparūs drėgmei, temperatūrų pokyčiams, todėl užtikrinama ilgalaikė, nekintama jų išvaizda.

DIZAINAS – kadangi turime itin didelį spalvų, formų, dydžių pasirinkimą, galime įgyvendinti bet kokį poreikį. Personalizuoti dizaino sprendimai, skirtingi poreikiai interjero ir eksterjero vaizdui lengva ranka pasiekiami su plastikiniais langais. Galimybė rinktis iš plačios medžio imitacijos spalvų paletės, skirtingų tonų langų, orlaidžių, skirtukų spalvų bei apkaustus sudarytas visas sąlygas susikurti unikalius namus, pagal savo individualius poreikius.