Plastikinės konstrukcijos

Apie produktą

PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS – tai vienas populiariausių balkonų stiklinimo būdų. Itin paprastas, praktiškas ir ekonomiškas sprendimas. Pasirinkus balkono stiklinimą plastikinėmis konstrukcijomis, pasirenkate efektyvią termoizoliaciją, garsoizoliaciją ir, žinoma, maksimalų buto ploto išnaudojimą – dažnai įstiklinti balkonai tampa jaukia namų oaze tiek vasarą, tiek vėlų rudenį.

Plastikinėmis konstrukcijomis įstiklintas balkonas ne tik patogus naudoti, bet ir ilgaamžis sprendimas. Dėka trinčiai ir temperatūros pokyčiams neutralaus plastiko, nekintančia įstiklinto balkono išvaizda mėgausitės ilgiau.

PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS – PRIVALUMAI:

  • Gero termoizoliacija – šiltesni namai, mažesni šildymo kaštai
  • Gera garsoizoliacija – kambaryje, kuriame yra įstiklintas balkonas efektyviai izoliuojamas garsas
  • Patogiai atsidarantys langai, mikroventiliacija užtikrina gerai išvėdintas patalpas ir maksimalią apsaugą nuo drėgmės ar pelėsio.

 

BALKONŲ STIKLINIMO PLASTIKINĖMIS konstrukcijomis gamybai naudojami tie patys profiliai, kaip ir plastikinių langų gamyboje. Tai užtikrina konstrukcijų ilgaamžiškumą, stabilumą bei vientisą gyvenamosios patalpos interjero vaizdą.

Taip pat stiklinant balkonus rekomenuojame   rinktis stiklą su raštu, kai norima susikurti daugiau privatumo. Ypatingai populiaru dengti balkonų bei daugiabučių langų iki žemės apačias, tam, kad eliminuoti pašalinių žvilgsnius ir turėti daugiau privatumo.

 

LANGŲ RAŠTAI – STIKLŲ PAVYZDŽIAI