Medinės žaliuzės

Apie produktą

Medinės žaliuzės – vertinantiems natūralias medžiagas. Žaliuzės puikiai įsilies tiek minimalistiniame, tiek klasikiniame interjere. Tai itin populiarus sprendimas, siekiantiems funkcionalumo ir kokybės. Dėka termo – reguliacinių medienos savybių medinės žaliuzės sulaiko šalto ir/ar šilto oro patekimą į patalpas. Medinės žaliuzės, puikus sprendimas, kaip žaliuzės nuo saulės. Medinės žaliuzės paprastai išskaido šviesą. Lengvu judesiu pareguliavus žaliuzes galime nukreipti šviesą ir suteikti patalpoms išskirtinio jaukumo.

 

 

TECHNINIAI PARAMETRAI:

Valdymo mechanizmas: reguliavimas patogus ir paprastas. Virvelės pagalba fiksuojamos pageidaujamame aukštyje, paverčiamos į priekį ar atgal tiek, priklausomai nuo norima įsileisti šviesos į patalpą. Galimas tiek rankinis, tiek elektronine pavara – priklausomai nuo poreikių.

Tvirtinimas: medinės žaliuzės tvirtinamos skirtingais būdais: ant lango rėmo, angoje, ar virš lango rėmo

Medžiagiškumas: žaliuzės gaminamos iš skirtingų medienos pločių juostų – 25mm ar 50mm, priklausomai nuo to ant kokio dydžio lango ploto norima dėti. Siekiant didinti erdvę, jos nesuspausti rekomenduojama dėti platesnės juostos medines žaliuzes. Itin mažiems langams, mažoms patalpoms tinka mažesnio pločio.

Komplekte rasite: medinės juosteles, karnizą, valdymo reduktorius, pakėlimo valus, kopetėles.

Spalvos: Spalvų pasirinkimas itin platus.